• lff

Logo Města Slavkov u Brna

Složení zastupitelstva města

Aktuální složení zastupitelstva města pro volební období 2014-2018:

Bc. Michal Boudný ČSSD
Mgr. Petr Kostík ČSSD
Mgr. Vladislava Kulhánková ČSSD
Mgr. Renáta Macharová ČSSD
Ing. Ivan Charvát ODS
Ing. arch. Dušan Jakoubek ODS
Mgr. Vladimír Soukop Nestraníci
MUDr. Oldřich Pospíšil Nestraníci
Ing. Marie Jedličková KDU-ČSL
Ing. Hynek Charvat KDU-ČSL
Mgr. Miroslav Lstibůrek KDU-ČSL
Bc. Libor Eliáš TOP 09
PaedDr. Ilona Hrbáčková ANO 2011
Dagmar Živníčková ANO 2011
Mgr. Věra Křivánková KSČMMichal Boudný

Bc. Michal Boudný

narozen 1978

strana: ČSSD

Vystudoval jsem víceleté gymnázium, nyní dokončuji vysokou školu právního zaměření. V uplynulém volebním období jsem byl členem Zastupitelstva města. Mám dvě malé děti. Zajímám se o motosport a historii.

Mgr. Patr Kostík

Mgr. Petr Kostík

narozen 1950

strana: ČSSD

V současnosti jsem ředitelem Krajské hospodářské komory Jihomoravského kraje. Od roku 1998–2006 jsem byl starostou Slavkova u Brna. V uplynulých dvou volebních obdobích jsem byl členem zastupitelstva našeho města.

Mgr. Vladislava Kulhánková

Mgr. Vladislava Kulhánková

narozena 1964

strana: ČSSD

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity. Poté jsem pracovala jako učitelka. V současnosti jsem ředitelkou Integrované střední školy ve Slavkově u Brna. Mám ráda hudbu, sport a divadlo.

Mgr. Renáta Macharová

Mgr. Renáta Macharová

narozena 1972

strana: ČSSD

 

Vystudovala Přírodovědeckou fakultu MU, obor matematika – zeměpis. Po studiích nastoupila na ZŠ Komenského nám. ve Slavkově u Brna, kde pracuje nyní ve funkci zástupkyně ředitele.

Jejím velkým koníčkem je sport, kterému se věnuje již od dětství. Již 20 let ve svém volném čase pracuje s mládeží – v gymnastice, aerobiku a cheerleadingu. Je hlavní trenérkou úspěšného týmu Glitter Stars, který je mnohonásobným mistem ČR a na letošním Mistrovství Evropy v německém Bonnu získal 3.místo. Za svou dlouholetou trenérskou činnost byla vyhodnocena Českým olympijským výborem nejlepší trenérkou cheerleadingu v ČR.

Od roku 2006  pracuje v komisi RM pro sport a volný čas mládeže.

V zastupitelstvu města chce mimo jiné prosadit lepší podmínky pro vzdělávání dětí a mládeže, zkvalitňování občanské vybavenosti – zajištění odpovídající kapacity MŠ a ZŠ a zlepšování vybavenosti pro rozvoj kultury, tělovýchovy a sportu ve městě.


Ing. Ivan Charvát

Ing. Ivan Charvát

narozen 1967

strana: ODS

Narodil jsem se před 47 lety. Jsem ženatý a mám tři děti. V červnu letošního roku to bylo 20 let, co se můj profesní život napevno spojil s městem Slavkov u Brna, kdy jsem byl ve věku 27 let jmenován do funkce vedoucího Odboru plánovacího a finančního při Městském úřadu města Slavkova u Brna. V roce 2002–2006 jsem byl zvolen místostarostou města a v letech 2006–2014 starostou města.

Ing. Arch Dušan Jakoubek

Ing. Arch Dušan Jakoubek

narozen 1963

strana: ODS

Jsem ženatý a pyšním se dvěma dětmi a dvěma vnoučaty. Byl jsem místostarosta města v letech 1989–1999.

Mgr. Vladimír Soukop

Mgr. Vladimír Soukop

narozen 1963

strana: Nestraníci

Ředitel Základní školy Komenského ve Slavkově u Brna. Osm let jsem byl také členem Rady města za Nestraníky. Zasadil jsem například o nastavení pravidel, podle nichž město přispívá na provoz spolků a organizací pracujících s mládeží. Miluji zámeckou zahradu, hru na basovou kytaru. Jsem také členem učitelské rockové kapely. Jsem ženatý a mám dospělou dceru a syna.

MUDr. Oldřich Pospíšil

MUDr. Oldřich Pospíšil

narozen 1952

strana: Nestraníci

Narodil jsem se ve Vyškově, absolvoval jsem lékařskou fakultu v r. 1976. Na slavkovské chirurgii pracuji přes třicet let, bydlím zde se svou ženou Alenou a dvěma dětmi. Mám dvě dvoučátka, jsem členem zdejšího mysliveckého sdružení. Rád chodím do sauny, potom s přáteli posedět u zlatavého moku. Slavkov je moje srdeční záležitost, miluji jeho charisma a krásné prostředí. Mým největším koníčkem jsou procházky po slavkovském okolí se svým pejskem Rituškou. Snažím se nevynechat žádnou kulturní událost či koncert. Přeji všem mým Slavkovákům pevné zdraví a osobní spokojenost.

Ing. Marie Jedličková

Ing. Marie Jedličková

narozena 1957

strana: KDU - ČSL

Jsem vdaná a matka dvou dospělých dětí. Vystudovala jsem VŠZ Brno – faktultu provozně ekonomickou.Pracuji jako učitelka na střední škole. Funkci radní a zastupitelky Slavkova u Brna vykonávám od dubna 2014 a dvě volební období jsem členkou také Finančního výboru Slavkova u Brna. Mezi mé zájmy patří dobrovolná práce se seniory (KLAS), architektura měst a výtvarné umění.


Ing. Hynek Charvat

Ing. Hynek Charvat

narozen 1979

strana: KDU - ČSL

Vystudoval jsem na Agronomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně, kde jsem získal inženýrský titul. Rád trávím čas v přírodě a skautingem. Hraji na baskřídlovku. V uplynulém volebním období jsem byl členem rady města, v současné době jsem zaměstnaný jako manažer prodeje. V příštích čtyřech letech se chci zasadit o opravu slavkovských ulic a vybudování parkovacích míst.

Mgr. Miroslav Lstibůrek

Mgr. Miroslav Lstibůrek

narozen 1963

strana: KDU - ČSL

Vystudoval jsem Střední zemědělskou technickou školu obor zahradnictví v Brně. Od roku 1986 pracuji jako zahradník na zámku ve Slavkově. V současnosti jsem zaměstnancem Technických služeb. Ve Slavkově jsem se také oženil a s manželkou Janou máme dvě děti, Před dvěma roky jsem ukončil dálkové magisterské studium na Cyrilometodějské teologické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci ve studijním oboru Křesťanská výchova. Mezi mé priority patří rodina. Zapojuji se také do služeb v církvi. Zajímá mě teologie, příroda, kynologie i domácí kutilství.
 

Bc. Libor Eliáš

Bc. Libor Eliáš

narozen 1978

strana: TOP 09

 

Absolovoval jsem vysokou školu ekonomického směru – Akademie Sting v Brně. Zaměřil jsem se na obor Organizace a řízení malých a středních firem. Jsem zaměstnaný jako ekonom Moravského rybářského svazu ve Slavkověu Brna. Věnuji se také finančnímu poradenství a okrajově IT problematice. Rád jezdím na kole, vařím a věnuji se IT. Jako zastupitel bych se rád zasadil o zlepšení situace v tepelném hospodářství města vzhledem k narůstající nespokojenosti obyvatel na Zlaté Hoře a místní kotelně. Mým cílem je zřízení kynologického areálu ve Slavkově u Brna a rozšíření možností míst a vybavení pro volnočasové aktivity zdejších občanů.


PaedDr. Ilona Hrbáčková

PaedDr. Ilona Hrbáčková

narozena 1963

strana: ANO 2011

Absolventka Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v oboru učitelství a v oboru německý jazyk a literatura, absolventka Pedagogické fakulty Palackého univerzity v Olomouci v oboru speciální psychologie. Od roku 1985 jsem působila jako učitelka na ZŠ Brno Kamenačky, ZŠ Velešovice a ZŠ Slavkov u Brna, v letech 2004 - 2008 jako ředitelka ZŠ a MŠ Heršpice. Nyní pracuji jako speciální pedagog na ZŠ Komenského ve Slavkově u Brna. Tato práce je pro mě zároveň i mým velkým koníčkem. Ráda cvičím různé formy jógy, lyžuji, ve volném čase si ráda přečtu knihu, poslouchám hudbu nebo jen tak odpočívám.

Dagmar Živníčková

Dagmar Živníčková

narozena 1977

strana: ANO 2011

Jsem zaměstnaná jako pracovník správy daní. Vystudovala jsem Obchodní akademii v Bučovicích. Je mi 37 let. Chtěla bych se zasadit především o zlepšení sociálních a zdravotních služeb pro seniory a zdravotně postižené lidi.

krivankova2014

Mgr. Věra Křivánková

narozena 1962

strana: KSČM

Jsem učitelkou na Základní škole v Tyršova ve Slavkově u Brna. Členkou zastupitelstva města jsem již od roku 1994. V letech 1998–2002 jsem byla místostarostkou. V současnosti jsem členkou Komise pro výchovu a vzdělávání krajského zastupitelstva v Brně.