• uvod2

Logo Města Slavkov u Brna

prep ikona

obj 2

úno08

Střednědobý výhled rozpočtu města Slavkov u Brna

informace ilustrační fotoStřednědobý výhled rozpočtu města Slavkov u Brna. V plném znění je dokument k nahlednutí na finančním odboru MěÚ Slavkov u Brna.

led31

Návrhy plánu výnosu a nákladů PO na rok 2017

informace ilustrační fotoNávrh plánu výnosů a nákladů dle jednotlivých příspěvkových organizací města Slavkov u Brna na rok 2017. Návrhy v plném znění jsou k nahlédnutí na finančním odboru MěÚ Slavkov u Brna.

led18

Za posledních 7 let se počet obyvatel Slavkova zvýšil o 197 obyvatel

informace ilustrační fotoInformace o demografickém vývoji za poslední rok ve Slavkově u Brna.

led18

Mobilní rozhlas: informace z města do vašeho mobilu i e-mailu

MRNezapomeňte, že zítra bude ve vaší ulici odstávka elektřiny. Prosíme, zítra neparkujte před domem, budeme čistit vaši ulici. Zasíláme vám varování z meteorologického ústavu o riziku přívalových dešťů. … to jsou příklady zpráv, které vám od ledna může zasílat radnice prostřednictví SMS zpráv. Město zavádí novou komunikační službu tzv. Mobilní rozhlas.

led18

Město přijímá od února žádosti o dotace pro spolky a na práci s mládeží

informace ilustrační fotoMěsto Slavkov u Brna vypisuje dotační programy na podporu veřejně prospěšných činností a činností organizací pracujících s mládeží. Oproti loňskému roku dochází k několika změnám. Zastupitelé navýšili částku na podporu činností s mládeží o 100 tisíc korun. V letošním roce tak můžou organizace věnující se dětem získat v součtu až 400 tisíc korun. Na spolky a organizace poputuje z městské pokladny 1 milion korun.

led18

Město pomůže udržet charitní poradnu pro lidi v tísni

informace ilustrační fotoPřes sto občanů Slavkova u Brna a okolních obcí využilo v loňském roce služeb bezplatné charitní poradny v Polní ulici. Pracovníci místní Charity pomáhali lidem v krizových životních situacích, jako jsou například domácí násilí, dluhové problémy nebo pomoc rodinám s dětmi.

led18

Dům pro seniory se dočká nové fasády i opravy balkónů

informace ilustrační fotoDům s pečovatelskou službou v Polní ulici od léta změní svoji tvář. Dočká se nové zateplené fasády, dojde k opravě popraskaných balkónů i poničených klempířských prvků. „Se stavbou lešení bychom chtěli začít na přelomu března a dubna, kdy nám to počasí dovolí. Práce budou dokončeny do čtyř měsíců,“ uvedl vedoucí odboru Správy majetku, investic a rozvoje Petr Lokaj. Podle něj obyvatelé stavební ruch příliš nepocítí. Většina prací bude probíhat z lešení, součinnost bude potřebná při zpřístupnění balkónů.

led03

Návod k ohlášení odpadů za rok 2016, přeprava NO

business graphics 1428659 sPrávnické osoby a fyzické osoby podnikající najdou jednoduchý návod k problematice plnění ohlašovacích povinností v oblasti odpadového hospodářství v roce 2017 na této internetové adrese: www.inisoft.cz/ispop

<<  1 2 3 4 5 [67 8 9 10  >>