• oldtimer nebude 2

Logo Města Slavkov u Brna

prep ikona

obj 2

čen16

Moderní výstava na slavkovském zámku přiblíží Bitvu tří císařů i dějiny města

na expozici nechybí samozřejmě NapoleonJak to vypadalo uprostřed jedné z nejkrvavějších bitev v evropských dějinách? Jak těžká a složitá je šavle nebo puška ruského, francouzského či rakouského vojáka? Proč město, známé v Čechách, na Moravě a ve světě i pod názvem Austerlitz, tolik přitahovalo významné osobnosti a rody?

čen04

Návštěva delegace z Pagu a podpis partnerské smlouvy

IMG 0028Ve dnech konání Dnů Slavkova a Svatourbanských hodů navštívila naše město početná delegace z chorvatského ostrova Pag se záměrem nejen se zúčastnit bohatého programu, který byl pro ně přichystán, ale zároveň se aktivně zapojit.

čen04

Dny Slavkova a Svatourbanské hody přilákaly spousty návštěvníků

IMG 4457Uplynulý víkend 29.5.-1.6.2014 patřil ve Slavkově již poosmé slavnostem, které jsou známé pod názvem Dny Slavkova a Svatourbanské hody. V bohatém programu si mohly přijít na své všechny věkové skupiny

kvě28

Závěrečné vystoupení tanečníků ZUŠ Fr. France

Odbor kancelář tajemníka

6. a 7. ročníkKaždý rok v květnu nastává den D pro všechna děvčátka a něco málo chlapců, kteří navštěvují ZUŠ Františka France – obor taneční. Letos se závěrečné vystoupení uskutečnilo v pátek 23. května v 16.30 hodin.

kvě22

Absolventi ZUŠ Fr. France předvedli své dovednosti

Anežka Šujanová komorní souborVrchol mnohaletého snažení žáků i učitelů se ukrývá pod pojmem absolventský koncert. Ten letošní proběhl 21.5.2014 v 17 hodin v sále ZUŠ Františka France.

kvě21

Žáci ZUŠ vystavují své výtvory na zámku

P1220109Patnáctý květen znamenal pro celou naši rodinu příjemně strávené odpoledne, neboť jsme navštívili vernisáž výstavy nazvané ,,Pod hladinou“, kterou pořádá ZUŠ Františka France na slavkovském zámku.

kvě15

Čestné uznání městu Slavkov u Brna

2014 04 ExpoziceJihomoravský kraj vyhlásil v roce 2013 již sedmý ročník soutěže „Nejlépe opravená kulturní památka Jihomoravského kraje“.

kvě13

Děti se zúčastnily dopravní soutěže

dopravní soutěžV měsíci dubnu se uskutečnil 6. ročník dopravní soutěže pro děti. Konala se na dopravním hřišti ve Vyškově a zúčastnilo se jí 28 dětí ze 4. ročníku ZŠ Tyršova.

 

<<  26 27 28 29 30 [3132 33 34  >>