• DnySlavkova 650x167

Logo Města Slavkov u Brna

prep ikona

obj 2

kvě02

Územní studie bude definovat pozemky ve východní části města

informace ilustrační fotoLokalita ve východní části města kolem ulice Bučovická, určená v územním plánu jako plocha pro bydlení, se dočká jasnějších kontur. Zastupitelé města totiž nechali zadat územní studii, která jasně definuje rozsah veřejného prostranství s konkrétním využitím ploch.

kvě02

Jižní břeh rybníka se opravuje. Nádrž má sníženou hladinu

informace ilustrační fotoVe Velkém rybníce ve Slavkově u Brna je od dubna cca. o metr nižší hladina. Stavbaři zde totiž začali opravovat jižní břeh, který je v havarijním stavu a hrozila tak jeho další eroze. Stavební práce začaly na začátku dubna a budou trvat do července. Přestože do té doby bude vody v rybníce méně, rybáři podél břehů můžou lovit i nadále. Zrušeny byly pouze tradiční květnové rybářské závody, které se letos uskuteční pouze v Bučovicích.

kvě02

Pooraná cesta ve Vinohradech

informace ilustrační fotoRádi bychom vás informovali o situaci kolem poničené cesty v lokalitě „Vinohrady“. Před rokem – 15. dubna 2016 nechala stávající majitelka pozemku v místě cesty komunikaci poorat a navršit zeminu do vjezdů k parcelám sadařů. 

kvě02

Oprava domu s pečovatelskou službou začala

informace ilustrační fotoDům s pečovatelskou službou v Polní ulici již brzy změní svou tvář. Od poloviny dubna na něm totiž začali pracovat stavbaři, kteří provedou kompletní opravu a zateplení fasády, balkonů i poničených klempířských prvků. Práce budou probíhat po dobu čtyř měsíců – tedy do srpna.

kvě02

Slovanská ulice bude opravená. Obyvatelé se dočkají lepší silnice i chodníků

informace ilustrační fotoSlovanská ulice v úseku od křižovatky ulic Bučovická a části ulice Ke Mlýnu bude na podzim kompletně opravená. Obyvatelé se dočkají nejen nového povrchu silnice, ale také chodníku a nových parkovacích stání.Se stavebními pracemi se začne do konce května. Stavbaři se budou v ulici pohybovat cca. 5 měsíců.

dub11

Informace nejen pro rybářskou veřejnost

informace ilustrační fotoRybářský revír 461 117 RAKOVEC 1, Dolní a Horní rybník v k.ú obce Hrušky je od března 2017 vyňat z revírů obhospodařovaných Moravským rybářským svazem a je spravován jako soukromý pozemek obcí Hrušky.

dub05

Blokové čištění komunikací

informace ilustrační foto.pngVážení spoluobčané. Určitě jste postřehli, že se v těchto dnech ve Slavkově provádí čištění komunikací po zimním období. K tomuto úklidu umísťujeme svislé dopravní značení pro zákaz zastavení na daný konkrétní den.

dub03

Zúčastněte se tradiční Cykloakce napříč regionem a překonejte sami sebe

Cykloakce ŽLaP letáčekMyslíte si, že dokonale znáte svůj region? Víte, kudy vedou ty nejkratší cesty spojující jednotlivé obce regionu? Máte rádi cyklovýlety, ale potřebujete motivaci? Zúčastněte se tradiční Cykloakce napříč regionem a překonejte sami sebe.

<<  1 2 [34 5 6 7  >>