• oldtimer nebude 2

Logo Města Slavkov u Brna

prep ikona

obj 2

čen19

Zámek Slavkov – Austerlitz nabízí volné pracovní místo na pozici ekonom/ekonomka

informace ilustrační fotoDo pracovní náplně pracovníka na této pozici spadají tyto činnosti:

čen12

Oznámení o přerušení dodávky el. energie dne 29.06.2017

EON JPEGZ důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy - rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací - bude přerušena dodávka elektrické energie:

kvě02

Závěrečný účet města

informace ilustrační fotoHospodaření města Slavkov u Brna za rok 2016 skončilo přebytkem ve výši 35 260 850 Kč.

kvě02

Concentus Moraviae: dva unikátní koncerty propojující klasiku a jazz

informace ilustrační fotoAni letos nebude ve Slavkově u Brna chybět prestižní festival klasické hudby Concentus Moraviae. Hudební tóny předních evropských umělců tentokrát rozezní hned dva nádherné prostory. První koncert italského souboru Cantar Lontano se uskuteční 6. června v chrámu Vzkříšení Páně. Další příležitostí pro hluboký hudební zážitek bude středa 28. června, kdy se v Historickém sále Zámku Slavkov – Austerlitz představí temperamentní slovenský projekt Solamente Naturali.

kvě02

Vyhlášení soutěže Podnikatelka roku okresu Vyškov

informace ilustrační fotoOkresní hospodářská komora Vyškov vyhlašuje 4. ročník soutěže „Podnikatelka roku okresu Vyškov 2016“. Přihlásit se můžou všechny ženy splňující podmínky z okresu
Vyškov. Podrobná pravidla jsou zveřejněná na stránkách Komory, z těch nejdůležitějších jsou například nutnost podnikání jako fyzická osoba, uzavřená dvě účetní období či bezdlužnost. Soutěže se také nesmí zúčastnit ty podnikatelky, které se umístily v předchozím ročníku na stupních vítězů.

kvě02

Zborcená zámecká zeď a čínský altán se dočkají oprav

Austerlitz logo pruhledne 1Čtyři sta metrů barokního zdiva i unikátní dřevěný čínský altán v zámeckém parku se dočkají po mnoha letech zasloužených oprav. Povodní poničená zámecká zeď je již sedm let obehnaná páskou a v části je nahrazená pletivem. „Z důvodu, že se jedná o historickou památku z 18. století, budou její opravy velmi náročné jak po technické, tak i finanční stránce. Letos se nám podařilo získat podstatnou část peněz na opravy z Integrovaného operačního programu a tak se můžeme do jejích oprav pustit. Z městského rozpočtu bychom totiž tak náročnou stavbu financovat nemohli,“ uvedl starosta města Slavkov u Brna Michal Boudný.

kvě02

Poslední šance na levnější vstupenky na TOP FEST!

informace ilustrační fotoPokud i letos máte v plánu zamířit 10. června na festival česko – slovenské hudby v zámeckém parku ve Slavkově u Brna, máte poslední šanci pořídit vstupenky levněji. Do 30. dubna totiž pořadatel nabízí lístky v předprodeji za 390 korun. Poté se cena zvedne na 450 korun. Na místě pak budou k zakoupení za 500 korun.

kvě02

Dny Slavkova obohatí zahraniční partnerská města

Austerlitz logo pruhledne 1Letošní ročník Dnů Slavkova bude obohacený o setkání se zahraničními partnery města. Slavkov u Brna je totiž nositelem projektu „Evropa je vše, co potřebujeme“, na jehož pozadí se uskuteční setkání a vystoupení souborů z partnerských měst jako je polský Slawków a chorvatský Pag. K příležitosti připomenutí třiceti let družby do Slavkova u Brna zavítá také delegace z francouzského města Darney. Pozváni jsou také zástupci slovenských Lehnic.

<<  1 [23 4 5 6  >>