• uvod2

Logo Města Slavkov u Brna

prep ikona

obj 2

dub07

Vyhlášení výběrového řízení na místo sociální pracovník

informace ilustrační fotoTajemník MěÚ vyhlašuje výběrové řízení na místo sociální pracovník.

dub05

Blokové čištění komunikací

informace ilustrační foto.pngVážení spoluobčané. Určitě jste postřehli, že se v těchto dnech ve Slavkově provádí čištění komunikací po zimním období. K tomuto úklidu umísťujeme svislé dopravní značení pro zákaz zastavení na daný konkrétní den.

dub04

Oprava mostu zkomplikuje cestu na Kyjov

Austerlitz logo pruhledne 1Řidiči mířící z Bučovic a Brna do Kyjova budou muset od dubna do července počítat s několikaminutovou objížďkou přes město Slavkov u Brna. Silničáři totiž začnou s opravou mostu na silnici I/54 vedoucí směr Kyjov. Práce si vyžádají uzavření nájezdu ze silnice I/50.Proto budou auta ze směru od Brna odkláněna již na křižovatce Špitálská u obchodního domu Penny.

dub03

Zúčastněte se tradiční Cykloakce napříč regionem a překonejte sami sebe

Cykloakce ŽLaP letáčekMyslíte si, že dokonale znáte svůj region? Víte, kudy vedou ty nejkratší cesty spojující jednotlivé obce regionu? Máte rádi cyklovýlety, ale potřebujete motivaci? Zúčastněte se tradiční Cykloakce napříč regionem a překonejte sami sebe.

bře25

Město má nové logo. Snoubí siluetu městského znaku a budovy zámku

Austerlitz logo pruhledne 1Dvouhlavá orlice z nejstaršího dochovaného
českého znaku a jeden z největších barokních zámků na Moravě. Nejvýraznější prvky symbolizující město Slavkov u Brna se nyní staly i předlohou pro vytvoření nového loga města.

bře25

Základní škola Tyršova bude větší o šest tříd

Austerlitz logo pruhledne 1Šest nových tříd, dílna, kabinety i výtah. Nejen takové zázemí od příštího týdne budovat stavaři na Základní škole Tyršova ve Slavkově u Brna. Nové prostory budou děti využívat už letos. Nová přístavba pojme až 180 žáků. V současné době školu navštěvuje 340 dětí.

bře25

Rok baroka: Zámek Slavkov ožije známými jmény i programem pro děti

informace ilustrační foto.pngKoncerty velkých hvězd v zámeckém parku i atmosférou nabité zážitky na nádvoří barokní perly. Nová zážitková trasa pro děti i netradiční interaktivní výstavy. Nejen tak bude vypadat nová turistická sezóna na Zámku Slavkov – Austerlitz. Jednu z nejnavštěvovanějších památek na Moravě čekají i další proměny zaměřené na představení barokní kultury.

<<  1 [23 4 5 6  >>